Kuchnie
Jadalnie
Meble tapicerowane
Meble nowoczesne
Sypialnie
Meble skórzane
Meble dla dzieci

Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozrządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest SKLEP MEBLOWY "GABRYSIAK" z siedzibą w Iwanowicach Małych, ul. Zwierzyniecka 1 42-152 Opatów
  2. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji zamówień na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b i c oraz art. 9 ust. 2 pkt f wskazanego wyżej Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
  3. odbiorcą Państwa danych osobowych są organy administracji publicznej (w związku z realizacją obowiązków ustawowych) oraz podmioty związane z administratorem umowami powierzenia przetwarzania danych (w zakresie obsługi finansowo-księgowej).
  4. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przedłużony o okres przedawnienia roszczeń.
  5. Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, a w zakresie w jakim dane Państwa przetwarzane są wyłącznie na podstawie udzielonej zgody- także do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a ponadto prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o chornie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest wymogiem ustawowym – w związku z przepisami prawa podatkowego, oraz warunkiem umownym realizacji zlecenia, wobec czego są Państwo zobowiązani do ich podania, a konsekwencją nie podania danych osobowych będzie brak możliwości realizacji zlecenia.
  8. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, poza ewentualnym wykorzystaniem ich w kontaktach np. za pośrednictwem poczty elektronicznej, lecz nie będą podlegały profilowaniu.
© Copyright 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez Sklep meblowy Gabrysiak